Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting läige Reckless Bloom Review

https://www.youtube.com/watch?v=

Tere, IMBBans,

See on veel Estee Lauderi huulteoste ülevaade, mida ostsin oma Estee Lauderi loomuse osana. Nagu ma varjude “Irresistible” ülevaates mainisin, olen ma teadlikumalt ostnud meiktooteid ja veendunud, et nad on kvaliteetsed ja ma leian, et nad jõuavad nende regulaarse meigikirurgia jooksul. Mul oli Mini Estee Lauderi saak ja ostsin selle haagise kolmest huulepulgadest ja huuleläikest. Siin ma vaatan huuleläike.

Tootekirjeldus: Kujundage, lõhke ja suurendage oma huulte kõverat. Mitmemõõtmeline optika aitab luua huultele suurema ja väljamõeldud efektiga suurendatud heli. Liiguta see niisutava läikega siledale, püsivale sära, mis algab peent värvi vihjega ja tugineb soovitud intensiivsusele. Koheselt huuled on niisked ilma kleepuvuseta. Unikaalne aplikaator hõlmab huulte kõveraid, võimaldades teil täpselt määratleda kuju ja värvi. Iga toon on valgusküllane, mõõtmetega, mis sobib kõige paremini: Shine või Shimmer.

Hind: $26.00

Minu kogemus Estee Lauderi puhta värvusega Envy Sculpting läige Unclaiming Bloom:

Suur kogus seda toodet on elegantses ja vastupidavas pakendis. Kollane korgeline kapsel, millel on toode selge plastkarpiga. Korkil on kaubamärgi nimi ja see lisab toote elegantsi. Korkil on niisuguste toodete puhul tüüpiline jalgaplikulaator, mis sobib hästi.

Huuleläike värv näib ploomikroosa, kuid pärast kasutamist on see palju kitsam ja peenem, kus see annab roosa tooniga läikiv viimistlusega. Ja ma arvan, et sellel on neutraalsed toonid, sest sooja huulepulga toonid eristuvad minu näol väga ebamajatu viisil, kuid see ei näinud mulle näole ebaloomulikku. Selle asemel täiustab see hästi tumedat suitsu silma või mõnda dramaatilist silmaarpee välja. Sellel on väga väikesed läikiv osakesed ja kui läige ja värv on kadunud, kaotavad want tüütud väikesed osakesed ja see töötab minu jaoks, sest mulle ei meeldi vasakpoolsed sära osakesed minu näol.

Viimistlus on nagu tavaline huuleläige – see lisab huuledele sära ja sära, kuid nagu ma mainisin, ei ole sellel täiesti kohatuid nähtusi tekitavaid säravaid osakesi ja see ei tundu olevat sobimatu, sest kõik suuremad säraga huulte tooted seda teevad. Kuigi ma isiklikult eelistan mati viimistluse, on sel juhul võimalik teha erandit sellepärast, et selle toote viimistlus on äärmiselt ilus ja ei tundu mulle nägemisvõimalusi.

Püsiv võim on ilmselgelt tavaline huuleläige. See kestab paar tundi ja puhastatakse pärast toidukorda täielikult ilma jälgi. See ei värvib huuli ega jäta sära osakesi maha. Toode on hästi valmistatud ja tundub finish kui kõrgekvaliteedilist toodet. Kuid kuna see läikiv jaehind on 26 dollarit, võib see mõnevõrra tunduda liiga järsu ja mõned on odavamad ja samavõrra head alternatiivid, nagu ka Loreal ja Maybelline huuleläige, mis on sama hämmastav ja taskukohane.

Estee Lauder plussid Pure Coloration Envy Sculpting läige Unconscious Bloom:

 • Pakend on väga vastupidav ja elegantne ning tundub, et see on kõrgekvaliteetne toode
 • Tuleb hea läbimõõduga toru
 • Sellel on väga peent lõhn, mis varsti kaob
 • Värv on soe roosa toon, mis lisab pehme tooni huuledele, millel on kõrge sära. See sobib hästi pimedas või dramaatilise silma meigiga
 • Valitud on 16 tooni ja kõik kombineeritud toonid hõlmavad paljusid erinevaid värviruume

Estee Lauder puhta värvi hauakambri huuleläige Hõrgutav õitsemine:

 • Mõnede jaoks võib see olla probleemiks, kuid ma arvan, et want laevad üle maailma
 • Mõnede jaoks võib see olla veidi kallis ja see on täiesti hea, kui ta tahab seda apteeki

IMBB hinnang: 4/5 Kas ma soovitan Estee Lauder puhta värvi envy Sculpting läikivat hoolimatut Bloom? Jah. Anna proovile, sest see on ilus värv huuleläige, mis ei varasta tähelepanu ülejäänud nägu. Sellel on läikiv viimistlus, mis lisab huultele simply õige hulga sära ning lisab elegantsi näole. Seda saab kanda üksi või seda võib ühendada dramaatilise silma väljanägemisega. Mõnede jaoks võib see olla natuke liiga kallis ja võib olla mõne meist tingitud.

Estee Lauder puhas värv Envy skulptuur huulepulk puhastamata Estee Lauder Soovitav 120 Pure Coloration Envy skulptuur huulepulk Estee Lauder Insatible Ivory 110 Pure Coloration Envy skulptuur huulepulk Estee Lauder Intense Nude Pure Coloration Envy skulptuur huulepulk Estee Lauder ihuvärviline huulepulk Estee Lauder Purple Ego Pure Coloration Envy skulptuur huulepulk Estee Lauder Pure Coloration Envy skulptuur huulepulk – kummaline roosa Lakme Absolute Naha läige geelkreem Schwarzkopf Gliss juuksehooldus Million gloss ampoon Fenty Magnificence poolt Rihanna Gloss Bomb Common Lip Luminizer Make-up Revolution Superb Reckless huulepulk Marc Jacobs Magnificence Naljakas Daring Põsepuna – Kaitseta MUA Reckless Luxe Velvet Lakk Basic Purple Lips! Kaya Tremendous Orange Bloom naha äratamine loputada Tarte Tartelette Bloom Amazonase savi palett Lakmé Absolute Rose Bloom Sculpt Studio Hello-Definition Matte huulepulk

 • Minu kogemus Estee Lauderi puhta värvusega Envy Sculpting läige Unclaiming Bloom:
 • Estee Lauder plussid Pure Coloration Envy Sculpting läige Unconscious Bloom:
 • Estee Lauder puhta värvi hauakambri huuleläige Hõrgutav õitsemine:
 • admin

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Back to top