mac stay curious ruj kullananlar ve hakkında yorumları

1.
ukte sahibi yazarımız: (yazar: maria antoinette)

Mac’in powder kiss serisinden kırmızıya dönük sıcak bir pembe tonu diyebilirim. neden popüler olmadığını anlayamadığım harika bir dudak rengi. See sheer rengiyle oldukça benzetilmiş, onun mat hali gibi görünüyor. Bana see sheer biraz daha mercana yakın ve neon gelmişti. Keep curious rengi ise Mlbb uygulaması için de çok uygun bir ruj.

Powder kiss serisi zaten oldukça hoş ve nemli bir yapıya sahip, bununla beraber dudakta mat görünüyorlar. Ruju sürdüğünüzde ambalajında gördüğünüz renkten daha açık ve pastel duruyor, tam opaklık sağlaması için birkaç defa üzerinden geçmek gerekiyor. Bu serinin bana göre tek olumsuz özelliği kalıcı olmaması, bu yüzden sürekli tazeleme gerektirmesi ve sonuç olarak da rujların çabuk bitmesidir.

Bu rengi sevgili (yazar: matahhayriye) (gizlinot: önerisi için kendisine teşekkür ederim) süslümüzün nars dolce vita’ya benzetmesiyle merak etmiştim. Dolce vita henüz elime geçmediği için kıyaslama imkanı bulamamakla beraber tahminimce dolce vita’nın bir nebze daha turunculuk barındırabileceğini düşünüyorum. Elime geçtiğinde yan yana swatchlarını mutlaka yükleyeceğim.

Dudakların kendi pembeliğini seven süslüler için mutlaka şans verilmesi gereken bir ton olduğunu söyleyebilirim. Severek kullanacağım bir ruj oldu. Okuduğunuz için teşekkür ederim süslüler,

Sevgiler.

15 haziran 2020 14:27
15 haziran 2020 21:28

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top